Spotkanie West Ham kontra Crystal Palace zakończone wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu zespoły West Ham i Crystal Palace podzieliły się punktami, remisując 1-1. Mecz ten odbył się na London Stadium w ramach 14. kolejki Premier League. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem West Ham 1-0, jednak w drugiej połowie Crystal Palace zdołało wyrównać. Więcej szczegółów na temat tego spotkania poniżej.

Relacja z meczu West Ham - Crystal Palace

Dziś, na London Stadium odbył się mecz pomiędzy West Ham a Crystal Palace w ramach 14. kolejki Premier League. Emocjonujące spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a atmosfera na stadionie była niesamowita.

West Ham rozpoczął mecz bardzo aktywnie, próbując przejąć inicjatywę od pierwszych minut. W 13. minucie piłkę do siatki trafił M. Kudus po asyście V. Coufala, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Gospodarze kontynuowali nacisk, starając się podwoić wynik, jednak do przerwy nie udało im się zdobyć kolejnej bramki.

Druga połowa przyniosła wiele emocji, gdyż to Crystal Palace zdołało wyrównać wynik. O. Édouard strzelił gola w 53. minucie, doprowadzając do remisu 1-1. Drużyny walczyły o kolejne trafienia, jednak ostatecznie nie udało im się zmienić wyniku.

Na boisku nie brakowało ostrej gry, czego efektem były żółte kartki dla Jamesa Ward-Prowse'a i Vladimíra Coufala z West Ham oraz kartki dla zawodników gości. Mecz obfitował w wiele emocji, a kibice na trybunach byli cały czas zaangażowani w dopingowanie swoich drużyn.

West Ham będzie teraz przygotowywać się do spotkania przeciwko Tottenhamowi, Fulham i SC Freiburg, natomiast Crystal Palace zmierzy się z Bournemouth, Liverpoolem i AEK Athens FC. Mecz zakończył się remisem, ale na pewno zostawił wiele emocji i wrażeń zarówno dla kibiców, jak i dla samych zawodników.