Dnia 2024-03-02 15:00 miał miejsce mecz pomiędzy Everton i West Ham: końcowy wynik 1-3

W najnowszym starciu na boiskach Premier League drużyna Everton podejmowała West Ham na Goodison Park. Mecz, który odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00, zakończył się zwycięstwem gości z wynikiem 3-1, mimo że po pierwszej połowie tablica wyników wskazywała na remis 0-0. Zobaczymy, jak przebiegały poszczególne momenty tego starcia.

Mecz pomiędzy Everton a West Ham zakończony wynikiem 1-3

W niedzielne popołudnie na Goodison Park w ramach 27. kolejki Premier League odbyło się starcie pomiędzy Everton a West Ham. Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson z Anglii.

Relacja z meczu:

Zaczynamy! Słoneczna pogoda sprzyja piłkarskim emocjom na Goodison Park. Obie drużyny w mocnych ustawieniach wychodzą na murawę, gotowe do rywalizacji.

1' Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz! Everton rozpoczyna od uderzenia, próbując narzucić swoje warunki na West Ham.

25' Pierwsza połowa to zacięta walka, ale bramki jak dotąd nie padły. Obie drużyny stawiają mocny opór w defensywie, uniemożliwiając rywalom skuteczne akcje ofensywne.

45' Sygnał kończący pierwszą połowę. Na razie bramki nie padły, emocje rosną w oczekiwaniu na drugą część spotkania.

56' GOOOL! Beto otwiera wynik spotkania! Everton obejmuje prowadzenie po precyzyjnym strzale, asystę zanotował J. Garner!

62' West Ham odpowiada błyskawicznie! K. Zouma wyrównuje wynik po zamieszaniu w polu karnym Evertonu. J. Ward-Prowse zanotował asystę, remis na tablicy wyników!

90' Dramatyczny finisz! West Ham odwraca losy meczu w ostatnich chwilach. Najpierw T. Souček strzela na 2-1, a chwilę później E. Álvarez ustala wynik spotkania na 1-3. Fantastyczna końcówka gości!

90' Czerwona kartka dla gospodarzy - bramkarz Jordan Pickford musi opuścić boisko wcześniej po czerwonej kartce.

90' Żółta kartka dla Michaila Antonio oraz Tomáša Součka z West Ham za faul.

Koniec meczu na Goodison Park. West Ham odnosi zasłużone zwycięstwo 3-1 nad Evertonem. Emocjonujące widowisko do samego końca!

Po tym spotkaniu Everton zmierzy się z Manchesterem United, Liverpoolem oraz Bournemouth, natomiast West Ham czekają starcia z SC Freiburg, Burnley oraz ponownie SC Freiburg. Czy obie drużyny będą kontynuować swoją dobrą passę? Trzymajcie rękę na pulsie!