Spotkanie West Ham vs Nottingham Forest zakończone wynikiem 3-2

W emocjonującym spotkaniu Premier League drużyna West Ham pokonała Nottingham Forest 3-2. Mecz odbył się w London Stadium, a obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry. Wynik na przerwę był remisowy - 1-1, ale w drugiej połowie West Ham okazał się lepszy i zdobył dwa kolejne gole, zapewniając sobie zwycięstwo. To był niezapomniany mecz, który dostarczył wielu wrażeń dla kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy West Ham a Nottingham Forest

12. kolejka Premier League odbyła się na London Stadium, gdzie drużyna West Ham podejmowała Nottingham Forest. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 po pełnym emocji starciu.

Relacja z meczu

Widownia zgromadzona na obiekcie od samego początku meczu miała okazję obserwować wiele emocjonujących wydarzeń. Gospodarze już w 3. minucie meczu objęli prowadzenie za sprawą bramki strzelonej przez Lucasa Paquetá. Jednak piłkarze Nottingham Forest odpowiedzieli w 44. minucie, gdy T. Awoniyi wyrównał stan spotkania.

W drugiej połowie meczu to goście wyszli na prowadzenie, gdy A. Elanga zdobył bramkę w 63. minucie. Jednak tuż po chwili J. Bowen ponownie wyrównał wynik, zdobywając bramkę dla West Ham w 65. minucie. Ostateczne zwycięstwo i trzy punkty dla drużyny gospodarzy zapewnił jednak T. Souček, który strzelił bramkę w 88. minucie, ustalając tym samym wynik na 3-2.

Spotkanie obfitowało w mocne starcia, co zaowocowało kilkoma kartkami żółtymi dla obu drużyn. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali Vladimír Coufal w 22. minucie oraz Mohammed Kudus w 60. minucie. Z kolei zawodnicy Nottingham Forest, Moussa Niakhaté i Anthony Elanga, także zostali ukarani żółtymi kartkami odpowiednio w 54. i 64. minucie.

Ostatecznie arbiterem spotkania był Salisbury Michael z Anglii, który skutecznie prowadził to emocjonujące starcie. Po meczu drużyna West Ham zmierzy się z Burnley, TSC Backa Topola oraz Crystal Palace. Z kolei Nottingham Forest czekają kolejne rozgrywki z Brighton, Evertonem oraz Fulham.