West Ham - Wolves, wynik meczu 3-0

Dzisiaj na London Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami West Ham i Wolves. West Ham pokonał rywali 3-0, prowadząc 2-0 już na przerwę. Spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki Premier League.

Mecz West Ham vs Wolves: Zacięta rywalizacja na London Stadium

17 grudnia na London Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami West Ham i Wolves w ramach 17. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowite widowisko.

Pierwsza połowa meczu była bardzo emocjonująca. West Ham rozpoczął mecz z determinacją, co zaowocowało bramką w 22. minucie, kiedy to Mohammed Kudus trafił do siatki po asyście Lucasa Paquetá. W 32. minucie Kudus podwyższył prowadzenie West Ham po raz drugi, ponownie z udziałem Paquetá. Gospodarze prowadzili 2-0 na przerwę, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę na stadionie.

Druga połowa również była pełna emocji, a kibice mogli obserwować trzecią bramkę dla West Ham, tym razem autorstwa Jarroda Bowena w 74. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy, którzy zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.

Należy także wspomnieć, że zawodnicy obu drużyn byli bardzo zaangażowani, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. Dla gospodarzy kartki zobaczyli Kurt Zouma, Vladimír Coufal oraz Thilo Kehrer, natomiast dla gości Toti Gomes.

Mecz był pełen napięcia, emocji oraz wspaniałych akcji piłkarskich. Kibice na pewno nie będą żałować, że wybrali się na to spotkanie. Następne mecze dla West Ham to starcia z Liverpool, Manchester United oraz Arsenalem, natomiast Wolves zmierzy się z Chelsea, Brentford oraz Salernitaną. Będzie się działo!